Hoş Geldiniz. 18 Nisan 2019 Perşembe | 15:47 Türkçe | English | Deutsch
Tüm Satılıklar Tüm Kiralıklar
İlan No :
Şehir :
İlçe :
Durumu :
Detaylı arama için tıklayın
Talep Edin
İletişim
Smile Gayrimenkul
Smile Gayrimenkul
Eski çesme Mh Sadi ırmak Cd No:18/A Gümbet
Bodrum/Muğla
Tel1 : +90(252)3193530
Tel2 : +90(549)3204848
Cep1 : +90(549)3204848
Faks : +90(252)3195494
Ahz-u Kabz Nedir?
Cins Tahsisi Nedir?
ÇTV Nedir?
Devremülk Nedir?
Emlak Beyanı Nedir?
18 Nisan 2019 Perşembe | 15:47
USD : 5.7827 TL
EUR : 6.5359 TL
GBP : 7.5470 TL

Emlak Satış ve Pazarlama : Her türlü gayrimenkulün alım-satım ve kiralama işlerine aracılık eder. Ticari yapıların satış, pazarlaması ve ikinci el gayrimenkul pazarında kaliteyi gözeterek faaliyet gösterir. İnşaat firmalarının projelerinin gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarda ve faaliyetlerinde pazarlamasını yapar. İnternet ve gazete ve dergi reklamları vasıtasıyla oluşturduğu güncel ve potansiyel müşterileri yakından takip eder ve bilgilendirir. Potansiyel müşterileri gerçek alıcılara dönüştürmek suretiyle sürekli ve istikrarlı satış yapma imkan ve kabiliyetine sahiptir.

Ekspertiz Hizmetleri : Gayrimenkulün değerini bulunduğu çevre, yapısal özellikleri gibi kıstaslarla günün rayicine göre belirler. Piyasadaki cari fiyatları yakından takip eder, arz ve talebin buluşacağı gerçek fiyatı tespit etmek suretiyle hem potansiyel müşteri hacmini artırır hem de bu sayede gayrimenkulün zamanında ve gecikmeksizin satılmasını mümkün kılar. Gerek alıcıyı, gerekse satıcıyı gayrimenkulün fiyatı ve değeri hususunda bilgilendirir ve her iki tarafında kazandığı sözleşmelere imza atmalarını sağlar.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hizmetleri : Yatırımlarını gayrimenkule kaydırmak isteyen müşterilere kısa, orta ve uzun vadeli projeksiyonlar sunar. Bu projeksiyonlar çerçevesinde müşterilerinin beklentilere uygun yatırım araçlarını belirler. Yatırım potansiyeli olan gayrimenkuller hakkında geçmiş ve bu günkü durum hakkında rapor hazırlar ve bu raporlara istinaden ilgili periyotlar dahilinde elde edilebilecek karlılık konusunda öngörüde bulunur.

Gayrimenkul Kiralama Hizmetleri : Sezonluk kiralık, devre mülk ve dört mevsim yaşama uygun emlak kiralama hizmetleri için bünyemizde bir ekibimiz mevcuttur. Yatırımcıların gerek yeni gerekse ikinci el konut ve ticari yatırım projelerini kiralık portföyüne alarak, bunları kiralamak isteyen potansiyel müşterilerinin bilgisine sunar. Kiralık konut ve işyeri arayan müşterilerini güncel portföyler hakkında düzenli olarak mail ve telefon yoluyla bilgilendirir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak SMILE GAYRİMENKUL, satış sonrasında veya kiralama süresince müşterisini yalnız bırakmaz. Tüm ihtiyaçlarına cevap vererek her türlü bilgi ve desteği sağlar.

Satış sonrası hizmetler kapsamında Smile Gayrimenkul müşterisinin,

i) Eksiksiz bir tadilat, bakım – onarım ve dekorasyon talepleri için kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma politikası ile Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti.

ii) Taşıma, depolama, mobilya montaj, demontaj ve paketleme gibi taşınma ile ilgili tüm ihtiyaçların karşılandığı Evden Eve Taşıma Hizmetimiz

iii) Noter, tapu, hukuki danışmanlık olarak özetlenebilecek yasal prosedürler,

iv) Elektrik-su sayaçlarının bağlanması, telefon-internet aboneliği, emlak vergileri gibi kamu hizmetleri,

v) Evinizin elektrik, sıhhi, tesisat, çilingir gibi arızalrında Arıza Giderme Hizmetimiz mevcuttur.

vi) Konut, DASK, Hayat, Kasko, Sağlık, Ev, Bireysel Emeklilik, Ferdi ve kaza gibi sigorta hizmetleri,

vii) Anlaşmalı firmalarımız vasıtasıyla Beyaz Eşya, Mobilya, Elektronik Güvenlik Sistemleri gibi ihtiyaçların karşılanması,

viii) Peyzaj, havuz, garaj, çevre düzenlemesi, iç mimari gibi tadilat hizmetleri ve temizlik hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Rezervasyon Ve Konut Kiralama Şartları

Rezervasyon yaptiginiz konut ile ilgli toplam kira bedelinin %25 i, 3 gun icinde , Banka hesaplarimiza yatmasi gerekiyor,kalan %75 ödemeniz ise tatile gelmeden 45 gün önce yine ayni hesaba yatmasi gerekiyor.Ödemenin tamamı alinmadan evin anahtari verilmez.

Hasar Depositosu

Kiraya verilen tüm konutlar icin bir hasar bedeli tespit edilmistir, bu rakam 100-1000 Euro arasindadir,müşteri hasar bedelini kira ödemesi ile beraber firmaya öder,Kiracinin evden ayrilacagi gün firmadan bir yetkili evi kontrol eder,şayet evde hasar yoksa hasar depositosu geri ödemesi 7-14gün arasinda müşterinin hesabina geri ödenir.(Müşterinin kullanımından kaynaklanan Konutta olabilecek hasarın tamamı müşteri depositosundan düşülür, hasar ödenen depositodan fazla ise müşteri kalan bakiyeyi firmaya öder.)

Rezervasyon İptali

Seyahatiniz öncesi kiralama iptalini asagidaki sartlarda yapabilirsiniz, kira baslangic tarihinden,60 gün öncesi iptalde kiralama bedelinin %30 i firmada kalir, 60-46 gün öncesi iptalde kiralama bedelinin %50 i firmada kalir, 45 gün öncesi iptalde kiralama bedelinin %100 ü firmada kalir.

Firmanın Sorumlulukları

Müşteri gelmeden önce konutun son kontrolünü yapar, Transfer talebinde bulunulmuşsa müşteriyi havaalanı veya otobüs terminalinde karşılar ve konuta yerleştirir.Konutta olabilecek aksaklıkları(elektirik arızası,su arızası vs.) en kısa zamanda onarımını veya bakımını yaptırır.

Temizlik

Çıkış temizlik bedeli olarak evdeki oda sayısına göre depozitodan alınacak olan ücretler aşağıdaki gibidir;

• 1 odalı daire: 95 TL 

• 2 odalı daire/villa: 125 TL - 150 TL

• 3 odalı daire/villa: 200 TL 

• 4 odalı villa: 220 TL

Konutlarda müsterilerin kiymetli esyalarindan firmamiz hic bir sekilde sorumlu degildir, Tatil beldelerinde hirsizlik olaylarinin cok oldugunu dikkate alarak sayin müsterilerimizin dikkatli olamalarini rica ediyoruz.Ayrica tüm müsterilerimize seyahat sigortasi yaptirmasini öneririz.

İyi Tatiller

Smile Gayrimenkul

 

  © 2019
Arsa