Hoş Geldiniz. 18 Nisan 2019 Perşembe | 16:17 Türkçe | English | Deutsch
Tüm Satılıklar Tüm Kiralıklar
İlan No :
Şehir :
İlçe :
Durumu :
Detaylı arama için tıklayın
Talep Edin
İletişim
Smile Gayrimenkul
Smile Gayrimenkul
Eski çesme Mh Sadi ırmak Cd No:18/A Gümbet
Bodrum/Muğla
Tel1 : +90(252)3193530
Tel2 : +90(549)3204848
Cep1 : +90(549)3204848
Faks : +90(252)3195494
Ahz-u Kabz Nedir?
Cins Tahsisi Nedir?
ÇTV Nedir?
Devremülk Nedir?
Emlak Beyanı Nedir?
18 Nisan 2019 Perşembe | 16:17
USD : 5.7827 TL
EUR : 6.5359 TL
GBP : 7.5470 TL

Smile Gayrimenkul olarak Muğla'nın Bodrum, Merkez, Yalıkavak, Bitez, Ortakent, Yahşi, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Torba, Güllük, Akyarlar, Gümüşlük, Turgutreis, Gümbet, Gölköy, Tuzla, Konacık bölgelerinde Satılık daire veya villa, Kiralık daire veya villa, Kısa dönem veya sezonluk Yazlık kiralık daire veya villa, Satılık veya kiralık işyeri , Satılık arsa ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını, satışını ve bakımını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkullerin özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Smile Gayrimenkul farkını yaşamanız için Bodrum Gümbet’te ki ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Smile Gayrimenkul, Bodrum Gümbet Bitez - Gündoğan Gümüşlük - Gölköy Göltürkbükü - Torba - Gümbet - Güvercinlik - Türkbükü - Turgutreis - Yalıkavak'ta her türlü satılık, kiralık ve yazlık konut, villa, daire, yazlık, apart ve ticari mülk emlak ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmet vermektedir.Bodrum'da Satılık, kiralık Emlaklar Ev, Arsa, Arazi, Otel, Yazlık, Villa, Dubleks ve Tripleks Evler, günlük, haftalık veya sezonluk kiralık yazlıklar...Bodrum kiralık yazlık, Bodrum kiralık daire, Bodrum kiralık villa, Bodrum yazlık villa, Gündoğan kiralık yazlık, Gündoğan kiralık daire, Gündoğan kiralık villa, Gündoğan yazlık villa
Satılık Süper lüks dubleks, tripleks ev ve yazlıklar için www.smilegayrimenkul.com

2005 yılında kurulan SMILE GAYRIMENKUL uluslararası bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Konut kiralama ve satımları gerçekleştirir. İnşaat firmalarının ve bireysel ev sahiplerinin pazarlama ve satış operasyonlarını yürütür. Firmamız Bodrum üzerinden faaliyetlerini yürütmektedir. Ekibimiz yüksek öğrenim almış, uluslararası gayrimenkul pazarında tecrübe sahibi, iş disiplini olan, heyecanlı, iletişimi güçlü, hedeflerini her zaman daha da ileriye taşımayı amaç edinmiş yerli ve yabancı profesyonellerden oluşmaktadır. Satış-kiralama ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan, yaratıcı çözümler üreten, etik kurallara bağlı, kaliteli referanslar sunan, memnun müşteriler oluşturan, yüksek kiralama grafiğine sahip, hızlı ve kaliteli hizmet, ofis içi ve ofis dışı faaliyetlerimizde teknolojiden faydalanılması, kullanılması, konusunda ve bölgesinde uzman, deneyimli, eğitimli, prezantabl, profesyonel ve güvenilir bir ekibe sahip olması Smile Gayrimenkul’u diğerlerinden ayıran önemli özelliklerdir. Smile Gayrimenkul amacı müşterilerine en etkili ve yüksek kalite normlarında hizmet vermektir. Müşteri odaklı Kiralama-satış anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti amaç edinmiştir. Kurduğu kurumsal yapı ve önce insan anlayışla bölgemizde uluslararası standartlarda hizmet vererek müşterimize gayrimenkulden ziyade yaşam biçimine sahip olmasını hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul sektörüne, eğitimli, dürüst, saygın ve güvenilir insanları katarak hak ettiği saygınlığı kazandırmak ve sektörün ekonomik gelişme üzerinde yarattığı etkiyi, etkin ve verimli bir şekilde değerlendirerek arttırmaktır.

 

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Önce İnsan

Güven ve Saygı

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Dürüstlük

Profesyonel Hizmet

İş Disiplini

 

                    NEDEN SMILE GAYRIMENKUL?

  1. Zaman kazandırır. Hız kazandırır. Sizce emlak işlerinizi kim daha hızlı, daha seri yapar? İşin tam profesyoneli mi yoksa diğer işlerinin yanında bu işi de yapmak zorunda bırakılmış bir başka profesyonel mi? Yani biz mi siz mi? Cesur olun, gerçekçi olun. Unutmayın, profesyoneller işi ve zamanı yönetir ve iş gayrimenkule geldiğinde işin profesyonelini çağırır.
  2. Tasarruf eder, para kazandırır. Gayrimenkul işini bir profesyonele bırakan diğer profesyonel çekirdek işine konsantre olur ve gayrimenkule ayıracağı zamanı işine harcayarak, gayrimenkul profesyoneline vereceği paradan daha fazlasını kazanır, şirketine para kazandır. 
  3. Tecrübe kazandırır. Bilgi kazandırır. Profesyonel bir Gayrimenkul uzmanı müşterisine teknik birikiminden, piyasa tecrübesine birçok katma değerli servisi de beraber sunar. Ücretsiz piyasa raporlarını hazırlayarak müşterilerine sunar. Onların bilinçlenme süreçlerine katkıda bulunur. Unutmayın, gayrimenkul profesyoneli sadece mülkü göstermez, esasında tecrübesini gösterir.
  4. Tercih etme hakkı kazandırır. Listelerini her zaman alternatifli ve tüm seçenekleri de kapsayacak genişlikte ve rakiplerinin portföyünü de içeren kapsamda hazırlar. Piyasayı A’dan Z’ye görmenizi sağlar. Size bilinçli tercih hakkı verir. 
  5. Pazarlık gücü kazandırır. Unutmayın ki piyasada iyi bilinen bir Aracı Kurum ile çalışırsanız işleminiz piyasa dengeleri içinde gerçekleşir. Piyasa koşullarını iyi bilen  bir Gayrimenkul Profesyoneli  pazarlık ve fiyatlandırma konularında riskinizi azaltır.
  6. Komşu kazandırır. Çevre kazandırır. Gayrimenkul Profesyoneli o işlemi kendi için yapıyormuş gibi davranır. Size doğru bina, doğru komşular, doğru çevre kazandırır. Olumsuz veya olumlu potansiyel gelişmeleri size önceden haber verir.
  7. Müşteri kazandırır. İş kazandırır.  Eğer her şeyi kendimiz yapsa idik, hiçbir şeye ücrete ödemeden, iş bölümü ilkelerine uymadan yaşasaydık, o zaman kendi ürünlerimizi veya hizmetlerimizi satacak kimse de bulamazdık. Unutmayın ki ücretini tam ödediğiniz bir gayrimenkul danışmanı sonsuza kadar sizin bir tanıtım elçiniz olarak çalışacak ve işlerinizin gelişmesine katkıda bulunacaktır.
  8. Ülkemize daha iyi emlakçılar kazandırır. Dünyada en çok tercih edilen mesleklerden olan emlakçılık ülkemizde halen düşük profilli bir meslektir. Oysa iyi emlakçı piyasaya şeffaflık getirir. İş hacmi getirir. Bilgi getirir. Bu da size daha kaliteli hizmet olarak geri döner. Verimlilik olarak geri döner.

O halde bir Gayrimenkul Profesyoneli ile çalışarak sektörün gelişmesine, eğitilmesine kaynak ve yeni mezunlara iş imkanı sağlayabilirsiniz...

 

                          Peki, tüm bu mükemmel kazançlara ulaşmak için yapmanız gereken nedir?

 

Bir Gayrimenkul Profesyoneli ile bir Aracılık sözleşmesi imzalamak ve işi bitirdiğinde Gayrimenkul Profesyonelinin ücretini tam ödemek.

 

  © 2019
Arsa